You are currently viewing Trolle 3 Kolorowe zabawy

Trolle 3 Kolorowe zabawy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Trolle 3 Kolorowe zabawy

Trolle 3 Kolorowe zabawy
Trolle 3 Kolorowe zabawy to niezwykła podróż, która zapewni Ci pełen emocji i kolorów zimowy sezon. Poppy i Mruk, para, której losy śledziliśmy w poprzednich filmach, teraz odkrywają sekrety przeszłości i będą musieli stawić czoła swoim największym wyzwaniom.
W tej niezwykłej historii dowiesz się, że Mruk miał tajemniczą przeszłość jako członek uwielbianego boysbandu BroZone, który wraz z jego braćmi – Floydem, Johnem Paplakiem i Clayem – zdobywał serca fanek. Niestety, zespół się rozpadł, a rodzina straciła kontakt. To właśnie teraz Mruk będzie musiał zmierzyć się z duchami przeszłości i odnaleźć swoje miejsce w świecie muzyki.
Czy uda mu się odkryć prawdę o swojej rodzinie? Czy odnajdzie swoich braci i połączy dawne więzi? Tylko Ty możesz to sprawdzić, biorąc udział w tej niesamowitej przygodzie i malując bohaterów nowego filmu – Trolle 3. Oczekuje Cię niezapomniane doświadczenie, pełne wzruszeń, zabawy i emocji, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.
Przygotuj się na kolorowe zabawy, które przeniosą Cię w magiczny świat Trolli. Dołącz do nas i stwórz swoje własne przygody, kolorując bohaterów i wprowadzając ich do życia. Trolle 3 Kolorowe zabawy to film, który przeniesie Cię w pełną energetycznego tańca i niesamowitych melodii krainę, gdzie wszystko jest możliwe.
Czekamy na Ciebie! Przygotuj swoje pisaki i wejdź do świata Trolli, gdzie czeka na Ciebie niezwykłe odkrycie tęczy.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!