Trudni współpracownicy – Albert J. Bernstein,Sydney Craft Rozen

CENA KSIAZKI 300x150 - Trudni współpracownicy - Albert J. Bernstein,Sydney Craft Rozen

Trudni współpracownicy - Trudni współpracownicy - Albert J. Bernstein,Sydney Craft RozenO kim można powiedzieć, że jest trudnym współpracownikiem? 
O każdym, kto w działaniu kieruje się instynktem, a sądzi, że postępuje zgodnie z logiką. O każdym, kto kiedykolwiek dawał się w pracy ponosić emocjom, wybuchał gniewem, upierał się przy czymś bez sensu czy wszczynał kłótnie. Słowem – o każdym z nas, gdyż każdy z nas często zachowuje się nieracjonalnie. Oczywiście im bardziej ktoś ulega niekontrolowanym emocjom – czy to zwierzchnik, czy podwładny – tym trudniej radzić sobie z nim w pracy i tym większe trudności ma on sam w radzeniu sobie z innymi i ze stojącymi przed nim zadaniami.
Książka A. J. Bernsteina i S. C. Rozen pomaga zrozumieć irracjonalne zachowania ludzi, z którymi się pracuje, i nauczyć się, jak uniknąć tej irracjonalności we własnym działaniu. To znakomity przewodnik dla wszystkich, którzy chcą, żeby ich praca była bardziej efektywna, a w dodatku stała się żródłem zadowolenia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Jedna odpowiedź do “Trudni współpracownicy – Albert J. Bernstein,Sydney Craft Rozen”

  1. Kto nie miał trudnych współpracowników, albo ich ma albo będzie miał? Wszyscy! Nie łudź się, Ciebie też dorwą, więc lepiej przeczytaj tę książkę, żeby wiedzieć jak sobie z nimi radzić!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!