Tylko ona została Sager Riley

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tylko ona została Sager Riley

Tylko ona została Sager Riley
Czy odważysz się wkroczyć w tajemniczą przeszłość, która skrywa brutalne morderstwo? Tylko jedna osoba jest z nią związana – Lenora Hope. Oskarżona o zamordowanie swojej rodziny, nigdy nie przyznała się do winy.
Teraz jest rok 1983, a Lenora ma już siedemdziesiąt jeden lat. W milczeniu i samotności dotyka jedynie maszyny do pisania, którą używa, by się komunikować ze światem. Jej codzienność zmienia się jednak, gdy pojawia się opiekunka Kit McDeere. Lenora składa Kitowi tajemniczą propozycję: „Chcę opowiedzieć ci wszystko”.
Na początku Kit podejrzewa, że to tylko kolejna historia staruszki. Jednak wraz z odkrywaniem kolejnych fragmentów tej układanki, pojawiają się coraz większe wątpliwości. Czy bezbronne pozory Lenory ukrywają coś groźniejszego? Może dziewczyna nie jest tak niewinna, jak wszyscy sądzili…
Przenieś się w czasie i dołącz do tej mrocznej podróży, aby odkryć prawdę o tamtej krwawej nocy. Czy jesteś gotowy na emocjonującą i pełną napięcia lekturę? Przekonaj się sam, czy odważysz się poznać sekrety Lenory Hope.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!