Tysiąc Oczu Thorgal Tom 41 Le Pennetier Yannick Vignaux Frederic

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tysiąc Oczu Thorgal Tom 41 Le Pennetier Yannick Vignaux Frederic

Tysiąc Oczu Thorgal Tom 41 Le Pennetier Yannick Vignaux Frederic
„Thorgal: Tysiąc Oczu” to kolejna pasjonująca odsłona bestsellerowej serii fantasy o słynnym wikingu Thorgalu Aegirssonie. Wykreowana przez legendarnego scenarzystę Jeana Van Hamme’a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego, ta opowieść przeniesie Cię w niezapomnianą podróż.
Podczas powrotu z niebezpiecznej misji na dalekiej północy, łódź Thorgala, Jolana i Zorzy wpada w katastrofę na bezlitosnych rafach. Dwójka młodych bohaterów zostaje uwięziona na małej, odciętej od świata wysepce, a Syn Gwiazd wyrusza na poszukiwanie pomocy. Niestety, jak zawsze w jego pechowym życiu, nie wszystko będzie takie proste… Jego droga staje się pełna przeciwności losu, gdy wpada w ręce miejscowego wodza, który nakazuje mu odnalezienie skarbu z czasów zapomnianej wojny bogów i olbrzymów. Czy Thorgal zdoła wykonać tę niebezpieczną misję i uratować swoich najbliższych?
Scenariusz do tego tomu serii „Thorgal” został napisany przez utalentowanego Yanna Le Pennetiera, współautora innych znanych cykli z tego samego uniwersum, takich jak „Thorgal – Louve” oraz „Thorgal – Młodzieńcze lata”. Jego umiejętność tworzenia wciągających przygód, fantastycznych historii dla młodszych czytelników jest niezaprzeczalna. Natomiast rysunki do tego tomu zostały stworzone przez wyjątkowego talenta, Frédérica Vignauxa, znanego grafika specjalizującego się w opowieściach historycznych i legendarnych. Jego precyzja i detale sprawiają, że każda strona tej książki to prawdziwe arcydzieło.
Jeśli lubisz pełne przygód i tajemnic światy fantasy, „Thorgal: Tysiąc Oczu” jest idealną lekturą dla Ciebie. Zagub się w tej epickiej historii wikinga, który musi pokonać niebezpieczeństwa, aby uratować tych, których kocha. Przyłącz się do milionów czytelników, którzy pokochali tę ekscytującą serię i dołącz do ich niezapomnianej podróży.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!