Uciekając przed przeznaczeniem Zuzanna Bandosz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Uciekając przed przeznaczeniem Zuzanna Bandosz

Uciekając przed przeznaczeniem Zuzanna Bandosz
Uciekając przed przeznaczeniem Zuzanny Bandosz to wciągająca powieść, która przenosi czytelnika w świat magii i przygody. Poznajemy tutaj czwórkę bohaterów – Dianę, Williama, Eilish i Jasona, którzy postanawiają zmienić swoje życie i stawić czoła trudnościom.
Diana, półelfka uwięziona w świecie ludzi, spotyka okrucieństwo handlarzy niewolnikami. Jej ostatnią nadzieją jest targ niewolników w Gwadianie, gdzie może znaleźć osobę, która ją wybawi z obozu pracy. Mimo przeciwności losu, Diana wierzy w dobro ludzi i walczy o lepsze jutro.
William, królewicz pozbawiony prawdziwego tytułu, wychował się na obcych ziemiach, gdzie nauczył się nienawidzić nie-ludzi. Jednak spotkanie z tajemniczą kobietą zmienia jego życie. Teraz ma szansę na wolność i zemstę. Czy porzuci swoje dotychczasowe życie i osiągnie swój cel?
Eilish, samotnicza i niezależna wojowniczka, zostaje zmuszona stawić czoła swoim największym lękom. Podczas pobytu w Gwadianie natrafia na elfkę na targu niewolników, co wzbudza w niej przerażające wspomnienia. Czy będzie w stanie wykupić niewolnicę i rozliczyć się ze swoją mroczną przeszłością?
Jason, jedyny ocalały z rzezi, jest demonem wcielonym w człowieka. Tęskni za swoją ojczyzną i marzy o odzyskaniu Medalionu Mroku, który pozwoliłby mu wrócić do Archipelagu. Codziennie zapełnia pustkę w jego życiu gra w cypelmistrza i posługując się złodziejskimi sztuczkami. Czy odnajdzie drogę do domu i naprawi swoje błędy?
Ich drogi krzyżują się w tajemniczych okolicznościach. Czy to przypadek, czy może przeznaczenie? Bohaterowie podejmują walkę o swoje losy, a księżyc obserwuje ich zmaganie.
„Uciekając przed przeznaczeniem” to tylko początek tej fantastycznej historii. Zawiera ona wszystko, czego potrzebujesz – magię, przygodę, tajemnice i emocje. Poznaj świat, który zachwyci Cię od pierwszej strony. Zanurz się w opowieść i przekonaj się, jakie niesamowite losy czekają na naszych bohaterów.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!