Unbreak me Prawda o Yarrow Ludka Skrzydlewska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Unbreak me Prawda o Yarrow Ludka Skrzydlewska

Unbreak me Prawda o Yarrow Ludka Skrzydlewska
Kiedyś River Hansen przeżyła prawdziwy koszmar, który na zawsze odmienił jej życie. Teraz, musi znaleźć w sobie wystarczająco dużo siły, by pomóc innej dziewczynie w podobnej sytuacji. Czy zdoła? To pytanie toczy się wokół niej przez całą książkę „Unbreak me: Prawda o Yarrow” autorstwa Ludki Skrzydlewskiej.
River pragnie jedynie przetrwać drugi rok na uczelni, unikając uwagi innych i trzymając się z dala od ludzi. Właśnie tak postanowiła żyć po traumatycznych doświadczeniach z przeszłości. Jednak los nie pozwala jej już dłużej być samotną. Musi zmienić mieszkanie i zamieszkać z dwoma nowymi współlokatorkami, Beccą i Arizoną. Obie dziewczyny są pełne energii, mają mnóstwo znajomych i uwielbiają imprezować. I choć River początkowo nie jest przekonana do tego nowego otoczenia, szybko zaczyna dobrze się bawić.
Jednak wśród tej beztroskiej atmosfery, River nie może pozbyć się niepokoju spowodowanego zainteresowaniem ze strony Foxa Abrahama. Kapitan drużyny futbolowej, prawdziwa gwiazda kampusu i obiekt westchnień studentek, wyraźnie nie może spocząć, dopóki River nie zgodzi się na spotkanie. Ale okaże się, że to nie jest jedyny problem. Okazuje się, że na tej niewinnej imprezie wydarzyło się coś strasznego, co ponownie otwiera ledwo gojące się rany w sercu River. Teraz dziewczyna musi stanąć twarzą w twarz z tym złem i się zmierzyć.
Czy River będzie w stanie? Czy Fox okaże się sprzymierzeńcem czy przeszkodą w jej drodze do przezwyciężenia własnych demonów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w nowej powieści Ludki Skrzydlewskiej, „Unbreak me: Prawda o Yarrow”. Ta romantyczna i ciepła opowieść z nurtu new adult z pewnością porwie cię i nie pozwoli oderwać się od lektury. Przekonaj się sam!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!