Upadek milionera Izabella Frączyk Jagna Rolska

Upadek milionera Izabella Frączyk Jagna Rolska

Lubisz książki z wątkiem kryminalnym? Kochasz publikacje, które trzymają w napięciu do ostatniej strony? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, to zdecydowanie musisz sięgnąć po nową książkę “Upadek milionera” autorstwa Izabelli Frączyk i Jagny Rolskiej.

Niektórzy nie chcą dopuścić do siebie myśli, że nie wszystko w naszym doczesnym życiu jest dane na zawsze. Bohaterowie “Upadku milionera” – Danka, Emil i Marek mają się właśnie o tym przekonać. Pewnego dnia za sprawą wielu problemów i skierowanego przeciw nim spisku, muszą pośpiesznie opuścić Polskę i udać się w takie miejsce, gdzie na spokojnie będą mogli podjąć dalsze działania.

Wybór pada na Kefalonię – jedną z greckich wysp znajdujących się na Morzu Śródziemnym. Miejsce to gwarantuje rajski krajobraz i nieziemsko słoneczny klimat, ale jest również areną walki o przeżycie każdego następnego dnia. Pobyt w tym nowym i obcym miejscu uczy grupkę przyjaciół, co tak naprawdę ma znaczenie oraz jak wygląda realne życie. Jak skończy się ich historia? Musisz przeczytać “Upadek milionera”, aby się tego dowiedzieć!

Leave a Reply