You are currently viewing Upiorny konkurs Monster High School Spirits Adrianna Cuevas

Upiorny konkurs Monster High School Spirits Adrianna Cuevas

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Upiorny konkurs Monster High School Spirits Adrianna Cuevas

Upiorny konkurs Monster High School Spirits Adrianna Cuevas

„Upiorny konkurs Monster High School Spirits” to pierwszy tom nowej, fascynującej serii o wyjątkowej upiornej szkole. Autor, Adrianna Cuevas, zaprasza nas do świata Monster High, gdzie trwają przygotowania do corocznego pokazu talentów.
Główna bohaterka, Frankie Stein, jest gorączkowo zaniepokojona tym, co mogłaby zaprezentować na pokazie. Czy jej umiejętności są wystarczające, aby wyróżnić się spośród innych? Odpowiedź na to pytanie kryje się w jej mózgu…
Jednakże, jej spokój zostaje zakłócony, gdy zaczynają ją dręczyć koszmary związane z tajemniczym naukowcem oskarżonym o podejrzane eksperymenty. Frankie postanawia połączyć siły z przyjaciółmi, aby odkryć prawdę i być może nawet uratować szkołę przed niebezpieczeństwem.
Cuevas w mistrzowski sposób buduje napięcie i wciąga czytelnika w świat Monster High. Jej lekki styl pisania oraz barwni bohaterowie sprawiają, że trudno się oderwać od tej opowieści. Czy Frankie i jej przyjaciele będą mieć odwagę stawić czoła temu przerażającemu zagrożeniu?
„Upiorny konkurs Monster High School Spirits” to idealna lektura dla młodych i młodzieżowych miłośników paranormalnych przygód. Cuevas doskonale balansuje między tropieniem tajemnic a rozwijaniem postaci, co sprawia, że historia staje się jeszcze bardziej porywająca.
Zachęcam wszystkich, nie tylko fanów serii Monster High, do sięgnięcia po tę książkę. Przygotujcie się na emocjonującą podróż, pełną przyjaźni, odwagi i odkrywania prawdy!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!