Vengeful Mściwi V E Schwab

CENA KSIAZKI 300x150 - Vengeful Mściwi	V E Schwab

Vengeful Mściwi V E Schwab

Vengeful. Mściwi

Czytelnicy będący miłośnikami superbohaterów i ich przygód ucieszą się z faktu, że pisarka Victoria E. Schwab postanowiła kontynuować swoją fantastyczną serię „Nikczemnych”. Jeśli taka tematyka jest Ci bliska, zapraszamy do przeczytania kolejnej książki z cyklu pod tytułem „Vengeful. Mściwi”.

Marcella Riggins powraca

Książka Victorii E. Schwab pod tytułem „Vengeful. Mściwi” to kontynuacja bestsellera z 2019 roku „Vicious. Nikczemni”. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji się z nim zapoznać, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nadrobił zaległości. Później będziesz mógł sięgnąć po kontynuację historii, w której Marcella Riggins, po tym, jak o mały włos nie umarła, pozbierała kawałki swojej duszy i znów stała się sobą – silną, niezależną kobietą. Powraca ona do pełni sił i zyskuje władzę, o której marzyła. Ma nadprzyrodzone moce, z pomocą których chce stać się najpotężniejszą kobietą na Ziemi.

Przeszkodą w realizacji takich planów są dwaj PonadPrzeciętni, czyli Eli Ever oraz Victoria Vale. Czy stawią czoła Marcelli Riggins? Czy miasto Merit ponownie spłynie krwią i kto zwycięży, jeśli rzeczywiście dojdzie do starcia dwóch różnych światów.

Sprawdź, jak Victoria E. Schwab przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem? Które siły zwyciężą? Stań się częścią niezwykłych wydarzeń z mocami nadprzyrodzonymi w roli głównej.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!