Wstań i jedź Małgorzata Krasoń Łukasz Krasoń

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wstań i jedź Małgorzata Krasoń Łukasz Krasoń

Wstan i jedz 212x300 - Wstań i jedź Małgorzata Krasoń Łukasz KrasońWstań i jedź Małgorzata Krasoń Łukasz Krasoń

Dzięki tej publikacji:

poznasz niesamowitą historię Małgosi i Łukasza – jak to się stało, że się spotkali, pokochali, pobrali i zaczęli organizować Ogólnopolski Konwój Rowerowy “Wstań i Jedź”;
zobaczysz, że nawet jeśli jest się chorym, można osiągnąć niemożliwe;
nabierzesz motywacji do działania;
zaczniesz tryskać energią na wszystkie strony świata;
dowiesz się, jak można osiągnąć swój cel i zyskasz w tym sojuszników;
zaczniesz działać i realizować marzenia.
“Wstań i jedź” to historia Małgosi i Łukasza – młodych i niesamowitych ludzi, którzy po wielu trudnych doświadczeniach życiowych uwierzyli w to, że jakość życia każdego z nas zależy w dużo większym stopniu od naszego nastawienia niż od sytuacji zewnętrznej. Odważnie i z determinacją pokazują tę prawdę codzienną postawą, wyborami i rezultatami, jakie z tego wynikają.

Łukasz od dzieciństwa choruje na dystrofię mięśniową. Wiele było osób, które próbowały pokazać mu, że jego życie można byłoby spisać na straty, ale Łukasz nigdy się nie poddawał. Uparty marzyciel wierzył, że mimo swojej choroby może być szczęśliwym człowiekiem, że wszyscy możemy dużo więcej, niż nam się zdaje.

Spotkanie z Gosią i droga, jaką razem przeszli do tej pory to ogromna inspiracja dla obojga i dowód na to, że niemożliwe jest osiągalne.

Dzisiaj Łukasz i Gosia pragną zarażać swoim entuzjazmem i wiarą wszystkich tych, którzy wątpią w siebie, którzy nie dowierzają, że mogą coś osiągnąć, którym brakuje odwagi, by zmieniać swoje życie na lepsze.

“Wstań i jedź. Niemożliwe jest osiągalne” to książka, która pomaga odkryć drzemiący w każdym z nas potencjał i uwierzyć, że nasze życie może być wspaniałą przygodą.

… jednak większość zależy od Twoich wyborów!

Wstań i jedź!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!