Żaba w papilotach. Listy bardzo intymne – Maria Biłas-Najmrodzka, Elżbieta Narbutt

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Żaba w papilotach. Listy bardzo intymne - Maria Biłas-Najmrodzka, Elżbieta Narbutt

aba w papilotach. Listy bardzo intymne 199x300 - Żaba w papilotach. Listy bardzo intymne - Maria Biłas-Najmrodzka, Elżbieta NarbuttTa książka to najlepszy antydepresant świata. Pigułka szczęścia – nie do łykania – do przeczytania. Maria Biłas-Najmrodzka (absolwentka filologii polskiej, na zdjęciu po prawej) i Elżbieta Narbutt (dziennikarka, z wykształcenia lekarz weterynarii, dziesięć lat temu praktycznie straciła wzrok) napisały pełną ciepła i optymizmu książkę, której treścią jest zwyczajne życie – bez fajerwerków i sensacyjnych doniesień. Na pierwsze danie: kłopoty z pamięcią, nadkwasota, siwe włosy i choroba kota. Na drugie: dużo wolnego czasu i wspomnienia. Na deser: lekko chichotliwe komentowanie świata, bo przecież świat można oswoić, co autorkom skutecznie udaje się zrobić. 
Najkrótsza recenzja “Żaby w papilotach” – po lekturze chce się po prostu żyć pełnią życia i PESEL, który, chcąc nie chcąc, mamy w dowodzie, nie ma na to żadnego wpływu.

Z dobrymi historiami jest jak z jedzeniem – nie mogą się zmarnować!

Wcześniejsza korespondencja Marii Biłas-Najmrodzkiej i Elżbiety Narbutt zatytułowana BIGOS W PAPILOTACH dostępna jest w wersji elektronicznej. Książki można czytać w dowolnej kolejności.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!