You are currently viewing Zaczarowany las Lanfeust z Troy Tom 9 Arleston Christophe Tarquin Didier

Zaczarowany las Lanfeust z Troy Tom 9 Arleston Christophe Tarquin Didier

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zaczarowany las Lanfeust z Troy Tom 9 Arleston Christophe Tarquin Didier

Zaczarowany las Lanfeust z Troy Tom 9 Arleston Christophe Tarquin Didier
Zapraszamy do magicznego świata Troy w dziewiątym tomie serii „Zaczarowany las Lanfeust z Troy”. Ten wspaniały powrót największego bohatera planety jest pełen emocji, humoru i niebezpiecznych przygód!
Nasz legendarny heros, Lanfeust, nigdy nie szukał sławy, dlatego krąży po odległych krainach jako zwykły wędrowny kowal. Jednak teraz, gdy liczni mędrcy umierają w tajemniczych okolicznościach, a przepływ mocy ulega zakłóceniom, Troy potrzebuje właśnie jego. Czy Lanfeust znajdzie odpowiedź na pytanie, kto ma złe zamiary i kto stoi za tymi niepokojącymi wydarzeniami?
Ta epicka opowieść wprowadzi Cię w świat magii, tajemnic i niezwykłych stworzeń. Autor, Christophe Arleston, znany ze swojego niezrównanego talentu do tworzenia fascynujących historii, zapewni Ci wspaniałą rozrywkę. Rysunki Didiera Tarquina są niezwykle szczegółowe i oddają niesamowity świat Troy w całej swojej chwałze.
Nie możesz przegapić tej książki, jeśli jesteś fanem fantastycznych przygód! Wejdź do Zaczarowanego lasu Lanfeusta z Troy i odkryj, jak głęboko pogrążony jest w niebezpieczeństwie nasz bohater i czy zdoła uratować świat przed zagładą.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!