You are currently viewing Zasoby naszej planety Nauka z komiksem Miasta przyszłości Tom 1 Edwige Pezzulli Francesca De Filippi Benedetta

Zasoby naszej planety Nauka z komiksem Miasta przyszłości Tom 1 Edwige Pezzulli Francesca De Filippi Benedetta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zasoby naszej planety Nauka z komiksem Miasta przyszłości Tom 1 Edwige Pezzulli Francesca De Filippi Benedetta

Zasoby naszej planety Nauka z komiksem Miasta przyszłości Tom 1 Edwige Pezzulli Francesca De Filippi Benedetta
„Odkryj fascynujący świat nauki wraz z pierwszym tomem serii „Miasta Przyszłości” z cyklu „Nauka z Komiksem”, stworzonym specjalnie dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Ta unikalna publikacja to rezultat współpracy z międzynarodowym komitetem naukowym, posiadającym wszechstronne kompetencje w dziedzinie tworzenia treści edukacyjnych dla młodych czytelników.

W tomie tym znajdziesz zabawny komiks, którego bohaterowie to znane postacie z filmów Disneya, jednak tym razem wyruszają w pasjonującą podróż po faktach naukowych. Dodatkowe strony zawierają pogłębione teksty, rozwijając tematykę komiksu, dzięki czemu czytelnicy mogą zgłębić bardziej szczegółowe informacje.

Historia rozgrywa się w uroczym Szarakówku, gdzie funkcjonariuszka Judy Hops wraz z partnerem, Nickiem Bajerem, podejmują się rozwiązania tajemniczej sprawy niszczenia okolicznych upraw. Sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a trop prowadzi ich przez różne dzielnice Zwierzogrodu oraz do najnowocześniejszych budynków tej niezwykłej metropolii. Czy Judy i Nick zdołają rozwikłać zagadkę i ocalić farmę rodziców przed zagrożeniem?

Przekonaj się sam, jak nauka może być ekscytująca i dostępna dla najmłodszych czytelników. „Miasta Przyszłości” to nie tylko fascynująca przygoda, ale także innowacyjna forma nauki, która rozwija ciekawość i zdolności poznawcze dzieci.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!