Zima w Małej Przytulnej Witkiewicz Magdalena

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zima w Małej Przytulnej Witkiewicz Magdalena

Zima w Małej Przytulnej Witkiewicz Magdalena
Zima w Małej Przytulnej to magiczna opowieść, która przeniesie Cię w mroźny, ale jednocześnie ciepły świat tego urokliwego miasteczka. Kiedy białe, puszyste opady śniegu pokrywają całe miasto, a choinka przed domem Gabrysi rozświetla ogród, można poczuć prawdziwą atmosferę świąt.
Witkiewicz zaprasza Cię do świata, w którym codzienność miesza się z magią. Zagraniczni goście zaskakują wszystkich swoim dłuższym niż oczekiwano pobytem i wyczarowują uśmiech na twarzach mieszkańców. Może nawet na ulicach miasta usłyszysz słowa, których Balzac by nie używał…
Jednak choć za oknem panuje zima, w sercach mieszkańców Małej Przytulnej kwitnie wiosna. Miłość tętni w powietrzu, a niektórzy bohaterowie odnajdują swoje szczęście, jak pierwsza gwiazdka na niebie. Czy francuski arystokrata zdobędzie serce ukochanej? Czy Balbina odkryje, jak wykorzystać swój prezent świąteczny? A może koza aptekarza w końcu przemówi?
Witkiewicz stworzyła prawdziwie uroczy świat, w którym wartością nadrzędną są przyjaźń i miłość. Jeśli myślałeś, że Mała Przytulna nie może być bardziej urokliwa, to koniecznie odwiedź ją w czasie, gdy unosi się zapach cynamonu, pomarańczy i goździków. Ciesz się razem z bohaterami magią świąt i odkrywaj, jak silne więzi można tworzyć w najmroźniejsze zimowe dni. To idealna lektura dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwe ciepło i magię zimy. Przenieś się do Małej Przytulnej już dziś i pozwól, by ta książka rozpaliła Twoje serce!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!