You are currently viewing Zwierzęta Super akademia

Zwierzęta Super akademia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Zwierzęta Super akademia

Zwierzęta Super akademia
„Zwierzęta Super akademia” to niezwykła książka z naszej edukacyjnej serii stworzonej specjalnie dla dzieci!
Niezwykłe połączenie nauki i zabawy
Twoje dziecko będzie miało okazję poznać różnorodne gatunki zwierząt, ich naturalne środowisko i unikalne cechy. Przez zabawę zrozumieją, jak kluczowa jest ochrona zwierząt i środowiska naturalnego. Ta książka rozwija empatię, wpaja szacunek do przyrody oraz uświadamia, jak ważna jest różnorodność biologiczna. To jednak nie tylko zabawa, ale także wyjątkowe narzędzie do edukacji.
Dopasowana do potrzeb Twojego dziecka
Zadania w książce są odpowiednio dostosowane do wieku 3-latka, a ich różny stopień trudności sprawia, że maluch nie znudzi się podczas korzystania z książeczki. Wewnątrz znajdziesz przejrzyste i ciekawe zadania, które dzieci uwielbiają – łamigłówki, wyszukiwanie obiektów, łączenie kropek czy rozwiązywanie labiryntów.
Kreatywna zabawa gwarantowana
Dzięki tej książce Twoje dziecko rozbudzi swoją wiedzę na temat świata zwierząt, zrozumie ich potrzeby i nauczy się, w jaki sposób może im pomóc. Po każdym zadaniu proponujemy dodatkowe pomysły na zabawy lub tematy do rozmowy, które umożliwią rodzicom dalszą interakcję z dzieckiem. Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich małych pasjonatów zwierząt, które zapewnia zarówno rozrywkę, jak i naukę na najwyższym poziomie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!