Dieta interwalowa 248x300 - Dieta interwałowa	Katarzyna Nowak Petra BrachtDieta interwałowa Katarzyna Nowak Petra Bracht

Dieta interwałowa jest dla wszystkich. W jakimkolwiek punkcie życia teraz jesteście – młodzi i zdrowi czy też nieco starsi i zmagający się z chorobą – dieta interwałowa dostarczy takiego wsparcia, jakiego właśnie potrzebuje wasze ciało, umysł i psychika. Dzięki tej książce wspomożecie organizm w walce ze starzeniem i chorobami. Staniecie się szczuplejsi i zdrowsi. 

Poradnik zawiera:

  • opis metody diety interwałowej „16 godzin pościcie, a 8 godzin jecie, ile chcecie”,
  • informacje, dlaczego dieta interwałowa działa i dlaczego jest tak lecznicza,
  • 14 dniowy program wraz z 42 przepisami na smaczne potrawy z owoców, warzyw i różnych dodatków,
  • 12 ćwiczeń według metody Liebscher & Bracht wraz z instrukcją krok po kroku, które stanowią turbodoładowanie w programie diety interwałowej.

Dr med. Petra Bracht jest lekarzem medycyny ogólnej i terapii naturalnych, specjalistką od terapii bólowej oraz autorką bestsellerów. Prowadząc własną praktykę lekarską, wielokrotnie obserwowała, jak pacjenci odzyskują zdrowie dzięki stosowaniu diety interwałowej. Liczne choroby zwane cywilizacyjnymi są uleczalne i można im zapobiegać! Jej celem jest uświadamianie innym, że warto przejmować odpowiedzialność za własne zdrowie. Robert Liebscher–Bracht jest pasjonatem sztuk walki. Wykorzystując własne doświadczenia związane z ruchem, opracował wraz z żoną terapię bólu metodą Liebscher & Bracht, która kieruje się nowymi założeniami i której naucza od 2007 roku. Celem jego działań jest zapewnienie pacjentom możliwości życia bez bólu. Jego filmy umieszczone w Internecie, gdzie demonstruje ćwiczenia jako dostępną samopomoc, obejrzało ponad 39 mln osób. Mira Flatt opracowała przepisy na 14 dniowy program diety interwałowej i prezentuje proponowane w książce ćwiczenia. Od 5 lat intensywnie współpracuje z dr. Bracht. Od wielu lat stosuje dietę wegańską, od trzech – wyłącznie dietę interwałową.

Dodaj komentarz