You are currently viewing 500 słów i zwrotów Angielski słowniczek obrazkowy Część 1 + Pióro Kakadu Bielecka Marta Anna

500 słów i zwrotów Angielski słowniczek obrazkowy Część 1 + Pióro Kakadu Bielecka Marta Anna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - 500 słów i zwrotów Angielski słowniczek obrazkowy Część 1 + Pióro Kakadu Bielecka Marta Anna

500 słów i zwrotów Angielski słowniczek obrazkowy Część 1 + Pióro Kakadu Bielecka Marta Anna
Teraz dzieci mogą przyjemnie i skutecznie uczyć się języka angielskiego dzięki książce „500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1”. Ta interaktywna publikacja zawiera wiele atrakcyjnych elementów, które sprawią, że nauka będzie nie tylko efektywna, ale także przyjemna.
Książka jest kolejnym krokiem w nauce języka angielskiego po popularnym słowniczku obrazkowym Kakadu. Ta część wprowadza dzieci w świat nowych słów i zwrotów poprzez ciekawe ilustracje Beaty Żurawskiej oraz interaktywne funkcje pióra Kakadu. Dzięki tej innowacyjnej technologii, dziecko może odtwarzać zakodowane na stronach teksty i dźwięki, co pomaga utrwalić wymowę i zapamiętać nowe słowa.
Przez całą naukę, dzieci będą miały również wsparcie w postaci zabawnych łamańców językowych, rymowanek i piosenek. To świetny sposób na rozwijanie umiejętności rozumienia słuchanego tekstu i jednocześnie dostarczanie dzieciom radości z nauki. Każdy temat w książce jest również opatrzony pytaniami i poleceniami, które dodatkowo rozwijają umiejętności językowe i dostarczają informacji o postępach w nauce angielskiego.
Dodatkowym elementem zestawu jest plansza z wyszukiwanką w parku rozrywki. Dzieci będą miały okazję sprawdzić swoją spostrzegawczość, poznawać nazwy zwierząt i usłyszeć odgłosy, jakie wydają. Cały zestaw jest zamknięty w praktycznym pudełku z rączką, co ułatwia przenoszenie go w podróż czy na spacery.
Książka „500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1 + Pióro Kakadu” to innowacyjne połączenie nauki i zabawy, które przyniesie wiele korzyści młodym uczącym się języka angielskiego. Dziecko rozwija swoje umiejętności językowe, jednocześnie czerpiąc radość i satysfakcję z nauki. Dodatkowo, cały zestaw wzbogaca plansza z wyszukiwanką, która rozwija spostrzegawczość i uczy nazw zwierząt.
Jeśli Twoje dziecko chce poszerzyć swoje umiejętności językowe i mieć przy tym mnóstwo frajdy, książka „500 słów i zwrotów. Angielski słowniczek obrazkowy cz. 1 + Pióro Kakadu” jest idealnym wyborem. Dołącz do grona zadowolonych rodziców i zainwestuj w edukacyjną rozrywkę dla swojego dziecka.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!