You are currently viewing Afazja Ćwiczenia językowe dla dzieci

Afazja Ćwiczenia językowe dla dzieci

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Afazja Ćwiczenia językowe dla dzieci

Afazja Ćwiczenia językowe dla dzieci
Wydana przez WiR książka “Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci” Marzeny Błasiak-Tytuły i Zdzisławy Orłowskiej-Pepek to pierwsza część serii edukacyjnej niosącej pomoc dla dzieci z afazją – choroby skutkującej utratą zdolności językowych w różnych zakresach (rozumienia mowy, wypowiadania zdań logicznych, nazywania przedmiotów) w wyniku uszkodzenia mózgu. Wydawnictwo WiR od 1997 roku tworzy cenione publikacje dla logopedów, terapeutów, nauczycieli, rodziców i nauczycieli, charakteryzujące się wysokim poziomem merytorycznym i nowoczesnym podejściem do edukacji i terapii oraz skierowane szczególnie tam, gdzie liczą się przede wszystkim indywidualne potrzeby dziecka.

O czym jest książka “Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Cz.1″?
Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Cz.1” Marzeny Błasiak-Tytuły i Zdzisławy Orłowskiej-Pepek dedykowany jest dzieciom z afazją, które mają problem z rozumieniem i nadawaniem komunikatów językowych. Ten bogaty, wszechstronny i profesjonalny podręcznik składa się z zestawów ćwiczeń kształtujących kluczowe umiejętności intelektualne: rozumienie, powtarzanie, słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Do każdego zaproponowanego zadania dołączone są szczegółowe instrukcje dla terapeutów i rodziców. Korzystając z tej unikatowej publikacji uczniowie z afazją mają wyjątkową okazję, by usprawnić rozumienie wyrazów (rzeczowniki, czasowniki, przyimki), zdania proste i rozwinięte (z dopełniaczem, biernikiem, miejscownikiem, nadrzędnikiem), trenować wskazywanie osób, przedmiotów i czynności, ćwiczyć zapamiętywanie samogłosek oraz sylab.

“Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Cz.1” – opinie
Książka “Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Cz.1” została opracowana przez specjalistki i profesjonalistki w swoich dziedzinach. Publikacja charakteryzuje się oryginalnością i nowatorskim podejściem tematu, wysokim poziomem merytorycznym, przejrzystością i przystępnością oraz urozmaiconą i ciekawą szatą graficzną. Seria ćwiczeń dla dzieci z afazją stanowi tym samym wyjątkową pozycję na rynku materiałów edukacyjnych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Terapia dla dzieci z afazją jest długa i żmudna, wymaga cierpliwości oraz wielospecjalistycznej opieki – niniejsza publikacja z pewnością pomoże dzieciom szybciej, przyjemniej i skuteczniej się rozwijać.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!