Angielski Repetytorium Czasy

Angielski Repetytorium Czasy

„Angielski Czasy Repetytorium”. Ćwiczenia, testy, teoria i przykłady.

Wszystkie czasy i konstrukcje, które musisz znać!

„Angielski Czasy Repetytorium z ćwiczeniami” to kompendium wszystkich czasów języka angielskiego, do nauki dla osób na poziomach: początkującym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym (A1-C1). Książka zawiera przystępnie wytłumaczoną teorię oraz ponad 260 różnorodnych ćwiczeń sprawdzających, które pomogą zrozumieć i przyswoić materiał.

W książce znajdują się 33 rozdziały ze zwięzłym omówieniem reguł gramatycznych m.in. o stronie biernej, zdaniach warunkowych, mowie zależnej i czasownikach modalnych. Pomocne w nauce będą również testy poziomujące i podsumowujące oraz tabele z czasami i wykaz czasowników nieregularnych.

„Repetytorium” adresowane jest do ósmoklasistów, uczniów szkół średnich, maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów językowych np. FCE, CAE i CPE. Książka opracowana została również z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą skutecznie powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę na temat czasów gramatycznych języka angielskiego. Repetytorium może przydać się także nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub na zajęciach indywidualnych.

„Angielski Czasy Repetytorium z ćwiczeniami”:

  • kompendium wszystkich czasów angielskich
  • ponad 260 ćwiczeń utrwalających
  • 33 rozdziały tematyczne
  • wyczerpujące wyjaśnienia konstrukcji czasów i zastosowania
  • testy poziomujące i podsumowujące

Leave a Reply