You are currently viewing Język angielski egzamin ósmoklasisty repetytorium

Język angielski egzamin ósmoklasisty repetytorium

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Język angielski egzamin ósmoklasisty repetytorium

Język angielski egzamin ósmoklasisty repetytorium

Chcesz wzorowo zdać język angielski na egzaminie? Repetytorium przygotowane przez wydawnictwo Greg pomoże Ci otworzyć furtkę do najlepszych liceów i techników.

“Egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Repetytorium” świetnie sprawdzi się do powtórki przed egzaminem. Zawiera zagadnienia gramatyczne, powtórka ze znajomości słówek i omówienie zadań pisemnych.

Jedną z trzech części egzaminu ósmoklasisty jest egzamin z języka obcego. Zdecydowana większość uczniów decyduje się na język angielski. Uzyskanie dobrego wyniku znacząco zwiększa szansę dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Poza tym egzamin to świetny pretekst do solidnej powtórki, odświeżenia i usystematyzowania znajomości słów oraz zasad gramatycznych języka angielskiego.

Prezentowane tutaj repetytorium stanowi znakomitą pomoc w samodzielnej nauce do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Dzięki niemu dobrze i szybko zdołasz przygotować się do egzaminu kończącego naukę w szkole podstawowej. W książce omówione zostały wszystkie zagadnienia obowiązujące w myśl wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Znajdziesz tu omówienie niezbędnych reguł gramatycznych oraz bogaty zakres słownictwa. Sporo miejsca poświęcono też formom pisemnym, z jakimi prawdopodobnie zetkniesz się na egzaminie.

Autorki repetytorium zamieściły w nim zadania, których konstrukcja dokładnie odpowiada tym, jakie spotkasz w teście. Publikacja zawiera arkusze egzaminacyjne świetnie sprawdzające się jako materiał powtórzeniowy. Nagrań do poszczególnych zadań można odsłuchiwać dzięki kodom QR lub na stronie internetowej wydawnictwa Greg. Książka została opracowana w nowoczesny, atrakcyjny wizualnie sposób pozwalający na wygodne użytkowanie. Dzięki temu błyskawicznie znajdziesz potrzebne Ci w danym momencie informacje, a zdjęcia i infografiki ułatwią Ci naukę.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!