You are currently viewing Atlas anatomiczny

Atlas anatomiczny

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Atlas anatomiczny

Atlas anatomiczny
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym Atlasem anatomicznym, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ta książka to niezbędne narzędzie dla wszystkich pasjonatów anatomii, biologii i medycyny.
Atlas anatomiczny zawiera precyzyjne opisy budowy i funkcjonowania układów i narządów w ludzkim organizmie. Dzięki 100 szczegółowym rysunkom anatomicznym, czytelnik będzie miał możliwość lepszego zrozumienia tajemnic ciała człowieka.
Co wyróżnia to wydanie atlasu spośród innych? W ostatniej części książki znajduje się doskonały polsko-łacińsko-angielsko-niemiecki słownik, który objaśnia wszystkie terminy medyczne występujące na ilustracjach. Dzięki temu, nauka i zrozumienie anatomicznych pojęć stanie się jeszcze łatwiejsze.
Nie możemy zapomnieć o niesamowitym uzupełnieniu, jakim są trzy dwustronne plakaty: Układ mięśniowy, Układ kostny i Układ naczyniowo-żylny. Te wspaniałe ilustracje umożliwią pogłębioną analizę i zapamiętanie struktur ciała człowieka.
Nie czekaj dłużej! Ten Atlas anatomiczny jest nieodzownym przewodnikiem dla studentów medycyny, lekarzy oraz wszystkich, którzy po prostu chcą poszerzać swoją wiedzę na temat ludzkiego organizmu. Daj sobie szansę na dogłębne zrozumienie anatomii i sięgnij po tę niezastąpioną książkę już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!