Ballada o dwóch wilkach Wiedźmin Tom 7 Sztybor Bartosz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ballada o dwóch wilkach Wiedźmin Tom 7 Sztybor Bartosz

Ballada o dwóch wilkach Wiedźmin Tom 7 Sztybor Bartosz
Witajcie w fascynującym świecie książki „Ballada o dwóch wilkach” autorstwa Bartosza Sztybora! Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, która przeniesie was do tajemniczego miasta Grimmwald, gdzie losy dwóch niezwykłych bohaterów, Geralta i Jaskra, splatają się w niezwykły sposób.
Grimmwald, kiedyś pełen życia i bogactwa, teraz zmaga się z upadkiem po zamknięciu kopalni. W tej beznadziejnej sytuacji pojawiają się trzy siostry Schwinke, które jak pomysłowe przedsiębiorczynie, zaczynają skupować domy od biednych mieszkańców i zamieniać miasto w perełkę turystyczną. Jednak, ich działania nie wszystkim przypadają do gustu.
Wkrótce po przybyciu Geralta i Jaskra, miasto ogarnia strach. Wilkołak krąży po ulicach i zagraża bezpieczeństwu mieszkańców. Czy to możliwe, że to właśnie siostry Schwinke stoją za tym bestialskim atakiem? Może jednak któryś z nich próbuje się pozbyć chciwych sióstr? Geralt zostaje przed niemałym wyzwaniem, próbując rozwiązać tę intrygującą zagadkę.
Ale uwaga, to nie koniec historii! Jaskier, nieustannie zapracowany na napisanie ballady o wiedźminie, nie traci zapału. Jego wysiłki, by upamiętnić dokonania Geralta, wnoszą wyjątkowo emocjonujący wątek do tej opowieści.
„Ballada o dwóch wilkach” to książka, która wciągnie was od pierwszych stron. Autor Bartosz Sztybor nie tylko zapewnia pasjonującą fabułę, ale również mistrzowsko zastosowuje techniki pozycjonowania, abyście mogli cieszyć się tym literackim arcydziełem.
Przygotujcie się na wciągające śledztwo, niezwykłe postacie i pełne napięcia emocje. „Ballada o dwóch wilkach” to lektura obowiązkowa dla miłośników fantastyki, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile w niezwykłym świecie wiedźmina.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!