BEZ CELEBRACJI OFICJALNA HISTORIA PARADISE LOST David Gehlke

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - BEZ CELEBRACJI OFICJALNA HISTORIA PARADISE LOST  David Gehlke

BEZ CELEBRACJI OFICJALNA HISTORIA PARADISE LOST David Gehlke
Zapraszamy do odkrycia fascynującej historii jednego z najważniejszych zespołów nurtu death doom metalu – Paradise Lost. Biografia „Bez celebracji” autorstwa Davida Gehlke, to twór opracowany przez wiele miesięcy rozmów z członkami zespołu, byłymi muzykami, osobami związanych z wytwórniami i ekipą techniczną. To kompletna historia rozwoju kariery Paradise Lost, która trafia na rynek jako najdokładniejsza biografia formacji.
Warto podkreślić, że choć członkowie zespołu zaangażowali się w proces powstawania książki, autor nie unika problematycznych kwestii, takich jak konflikty wewnątrz zespołu, złe decyzje artystyczne czy zarzuty o „koniunkturalizm” muzyczny. Ta biografia dostarczy nam pełnego obrazu Paradise Lost, zaczynając od ich skromnych początków i koncertów w klubach Halifax, aż po drobne utarczki z My Dying Bride, próbę zdobycia mainstreamowych list przebojów i powrót do doommetalowych korzeni.
Polskie wydanie książki zostało wzbogacone o dodatkowy rozdział napisany przez Gehlke, dotyczący najnowszego albumu zespołu – „Obsidian”. Dzięki temu, „Bez celebracji” daje nam doskonały wgląd w proces tworzenia wszystkich albumów Paradise Lost, a także w działania zakulisowe wytwórni, które niejednokrotnie próbowały wpływać na muzyczny rozwój formacji.
Szczerość muzyków, bezstronność autora i niezliczone anegdoty z pierwszej ręki zaowocowały niezwykle żywotnym i intrygującym portretem jednego z najważniejszych zespołów współczesnej sceny metalowej. Nie przegap okazji, by poznać historię Paradise Lost w całej jej kolorowej, emocjonującej oprawie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!