Biblia dla najmłodszych

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Biblia dla najmłodszych

Biblia dla najmłodszych
Zachwyć się pięknem tej małej, ślicznej i kolorowej Biblii dla najmłodszych! To wyjątkowe wydanie przybliża dzieciom piękne historie ze Starego i Nowego Testamentu w sposób przystępny i pogodny. Już od najmłodszych lat maluchy będą mogły odkrywać, jak Pan Bóg stworzył świat, jak ocalił ludzi i zwierzęta przed potopem, a także jak narodził się Pan Jezus i czego uczył swoich przyjaciół.
Ta urocza Biblia jest prawdziwym skarbem, który otwiera drzwi do WIELKIEJ miłości Pana Boga. Jej wspaniałe ilustracje przyciągną wzrok każdego malucha i zapewnią mu niezapomniane chwile przy czytaniu. To nie tylko książka, to zaproszenie do wielkiej przygody wiary, którą możemy rozpocząć już w najmłodszych latach.
To wyjątkowe wydanie dedykowane jest nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom i dziadkom. Razem możemy odkrywać biblijne opowieści i razem możemy wzrastać w wierze. Dajmy naszych maluchom dar poznawania Bożego Słowa – dar, który będzie towarzyszył im przez całe życie.
Niech nasze dzieci, nasze najmłodsze chrześcijanie, stają się prawdziwymi wzorcami wiary. Ta mała Biblia dla najmłodszych pomoże im na tej drodze, nie tylko przybliżając piękno Pisma Świętego, ale także rozwijając w nich miłość do Boga i Jego przyjaciół.
Nie przegap okazji, aby nabyć tę wspaniałą książkę! Przykuj uwagę swoich najmłodszych dzieci, zbuduj więź z Panem Bogiem i skorzystajcie razem z tej niezwykłej podróży w świat biblijnych opowieści. To pięknie być chrześcijaninem już od najwcześniejszych lat!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!