Biedronka Pi  Agata Królak

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Biedronka Pi   Agata Królak

Biedronka Pi  Agata Królak
Zapraszamy do wielkiej przygody z książką „Biedronka Pi” autorstwa Agaty Królak! Ta edukacyjna książeczka z naklejkami sprawi, że pierwsze matematyczne odkrycia staną się świetną zabawą.
Cześć! Jestem Pi, urocza biedronka, i potrzebuję twojej pomocy! Wraz z biedronką, możesz znaleźć nowych przyjaciół i jednocześnie doskonale ćwiczyć liczenie. Odkryjemy razem koła, kwadraty i trójkąty, a także dowiemy się, który z pojazdów jest największy i wymyślimy, dokąd jedzie.
Nie tylko świetnie się bawiąc, ale również zdobywając podstawowe pojęcia matematyczne, dzieci oswoją się z liczbami, figurami geometrycznymi, relacjami w przestrzeni, porównywaniem oraz szukaniem podobieństw. Książka „Biedronka Pi” pomoże także w rozwoju logicznego myślenia, umiejętności grafomotorycznych oraz koncentracji.
Seria Mądrale to innowacyjne zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków, które gwarantują mnóstwo różnorodnych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. Oprócz książki „Biedronka Pi”, polecamy trzylatkom także ćwiczenia rysunkowe „W królestwie Bazgraju” oraz ćwiczenia przyrodnicze „Spacer”. Dla czterolatków przygotowaliśmy ćwiczenia przyrodnicze „Kajak”, ćwiczenia matematyczne „Pim i Po” oraz ćwiczenia rysunkowe „Smocza historia”. Pięciolatki natomiast mogą cieszyć się z „Pikselowego świata”, „Działki” oraz „Królewicza w mieście”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!