You are currently viewing BRIAN TRACY BĄDŹ BOGATY TERAZ ZARABIAJ WIĘCEJ SZYBCIEJ

BRIAN TRACY BĄDŹ BOGATY TERAZ ZARABIAJ WIĘCEJ SZYBCIEJ

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - BRIAN TRACY BĄDŹ BOGATY TERAZ ZARABIAJ WIĘCEJ SZYBCIEJ

BRIAN TRACY BĄDŹ BOGATY TERAZ ZARABIAJ WIĘCEJ SZYBCIEJ
Zapomnij o błędnych informacjach i mitach dotyczących pieniędzy! Książka „Bądź bogaty teraz zarabiaj więcej szybciej” autorstwa Briana Tracy’ego to klucz do finansowego sukcesu. Autor, wybitny specjalista ds. rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, po raz kolejny udowadnia, że zarabianie, inwestowanie i mądre wydawanie pieniędzy nie są tajemnicą.
W tej pozycji Tracy obala wszelkie mity i przedstawia kompleksowy zestaw prawdziwych informacji na temat pieniędzy i bogacenia się. Dzięki tej książce poznasz prawidłowości dotyczące finansów i nauczysz się je wykorzystywać w swoim życiu – zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy doświadczonym przedsiębiorcą, ta pozycja dostarczy Ci niezbędną wiedzę i wsparcie.
Brian Tracy, uznany pisarz i mówca, jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie rozwoju osobistego. Jego przemówienia, które corocznie przyciągają setki tysięcy widzów na całym świecie, są źródłem inspiracji i motywacji dla wielu ludzi. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, Tracy pomaga czytelnikom zdobywać wiedzę na temat przywództwa, sprzedaży i strategii biznesowych.
Brian Tracy International, założona przez samego autora, to firma o globalnym zasięgu, która świadczy usługi dla klientów z ponad trzydziestu krajów. Do jej stałych klientów należą prestiżowe marki, takie jak Coca-Cola, Apple, Microsoft czy Citibank. Firmy te doskonale zdają sobie sprawę z wartości i efektywności szkoleń i konferencji organizowanych przez Brian Tracy International.
Nie trać czasu na błędne informacje na temat pieniędzy. Zainwestuj w siebie i sięgnij po tę książkę, która już wkrótce przyniesie Ci finansowy sukces. Bądź bogaty teraz, zarabiaj więcej i szybciej!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!