You are currently viewing Cień cienia Star Wars Darth Vader Tom 5 Pak Greg Ienco Raffaele Marco Castiello

Cień cienia Star Wars Darth Vader Tom 5 Pak Greg Ienco Raffaele Marco Castiello

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Cień cienia Star Wars Darth Vader Tom 5 Pak Greg Ienco Raffaele Marco Castiello

Cień cienia Star Wars Darth Vader Tom 5 Pak Greg Ienco Raffaele Marco Castiello
Piąty tom niesamowitej serii „Darth Vader” to prawdziwa gratka dla fanów sagi Star Wars. Autorzy, Greg Pak, Raffaele Ienco i Marco Castiello, przenoszą nas w świat pełen napięcia, emocji i tajemnic.
W tej części, Mroczny Lord Sithów, Darth Vader, zawiera niebezpieczne przymierze z Sabé – dawna dwórką Padmé Amidali. Ale czy to tylko pozory? Kto naprawdę prowadzi grę, a kto jest na skraju zguby? Wszystkie tropy prowadzą do Padmé i jej ostatnich słów, odsłaniając głęboko skrywaną tajemnicę.
W miarę jak Vader zmierza ku zdeprawowanej imperialnej gubernatorce, zadajemy sobie pytanie – czy nadal motywuje go dążenie do przywrócenia porządku czy może spotkanie z cieniami przeszłości obudziło w nim inne, tajemnicze motywacje?
Wśród nowych postaci pojawiają się ważne postacie galaktyki, które różnią się od siebie bardziej niż Sabé i zabójca Ochi z Bestoona. Muszą jednak działać razem, a w tym skomplikowanym układzie napięcie rośnie i ruch staje się nieuchronny. Kto przetrwa, a kto zostanie pokonany?
A co jeszcze czeka nas w tej części? Wiemy, że Anakin Skywalker nie znosi drobinek piasku… i teraz Darth Vader czuje zbliżającą się burzę piaskową. Czy uda mu się przetrwać tę próbę?
Zapewniam Cię, że ten tom to połączenie pełne akcji, intrygi i emocji. Wciel się w rolę Darth Vadera i odkryj nowe tajemnice galaktyki Star Wars. Nie przegap tej rewelacyjnej książki, która zabierze Cię w fascynującą podróż przez mroczne korony Sithów!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!