Cień Kitsune Kagawa Julie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Cień Kitsune  Kagawa Julie

Cień Kitsune Kagawa Julie
„Cień Kitsune” to porywająca powieść autorstwa Julie Kagawa, która przeniesie Cię w magiczny świat pełen niebezpieczeństw i tajemnic. Opowieść skupia się na młodej Yumeko, która jest magiczną istotą zwaną kitsune. Choć być lisem może wydawać się prostsze niż być człowiekiem, dla Yumeko jeszcze nie jest to oczywiste.
Yumeko żyje na granicy świata duchów i śmiertelników, poszukując swojej drogi ku przeznaczeniu. Jednak los szybko przekreśli jej plany, gdy horda demonów odbiera jej dom oraz wszystkich, których uważała za rodzinę. Zrozpaczona, przerażona i bezbronna, Yumeko wie tylko jedno – musi chronić powierzony jej skarb. Aby to zrobić, musi ukryć go w legendarnym miejscu – świątyni, której istnienie jest jedynie mitologiczną plotką.
Podążając ku celowi, na drodze Yumeko staje krwiożercza horda demonów, potężna magia i podłość ludzi. Jednak młoda, niedoświadczona kitsune posiada jedno narzędzie – swoją lisią magię i spryt. Jej dusza płonie coraz mocniej błękitnym, zimnym płomieniem gniewu, który napędza ją do walki.
„Cień Kitsune” to powieść, która bez wątpienia porwie Cię w wir przygód i emocji. Julie Kagawa stworzyła fascynujący świat, w którym magiczne istoty, mity i tajemnice splatają się w niesamowite historie. Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie, które oczaruje Cię od pierwszych stron i nie pozwoli oderwać się od lektury!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!