You are currently viewing CIEŃ W CIEŃ ZA CIENIEM ZUZANNY GINCZANKI

CIEŃ W CIEŃ ZA CIENIEM ZUZANNY GINCZANKI

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - CIEŃ W CIEŃ ZA CIENIEM ZUZANNY GINCZANKI

CIEŃ W CIEŃ ZA CIENIEM ZUZANNY GINCZANKI
Jesteśmy zaproszeni w fascynującą podróż, gdzie cień Zuzanny Ginczanki staje się naszym przewodnikiem. Autor Jarosław Mikołajewski, nie mogąc zapomnieć o tej młodej, zamordowanej poetce żydowskiej, postanawia odnaleźć odpowiedzi na pytanie, kim była naprawdę. Powstała historia, która jest zarówno mistycznym reportażem, jak i poetyckim dramatem.
W tajemniczym fragmencie gazety, który wynurza się spod zagraconego biurka, zadane jest pytanie: Kim jesteś, Zuzanno? To pytanie zostaje wrażliwie podjęte przez autora, który od najmłodszych lat fascynuje się życiem tej pięknej poetki. Jej wyjątkowe piękno, inteligencja i dowcip są niezapomniane. Czy to prawda, że zakochał się w niej bezpowrotnie?
Opowieść ta nie jest jedynie biografią Ginczanki. To opowieść o samym autorze, o jego obsesji, legendzie, poezji i wojnie. Przeplatają się tutaj różne gatunki literackie: reportaż, poezja i dramat, tworząc niezwykłe połączenie fikcji z rzeczywistością. Tłumacz, poeta i bajkopisarz, Jarosław Mikołajewski, pokazuje nam, że granice są tylko pozorne.
Wydając się do nas z ukrycia, cień Zuzanny Ginczanki prowadzi nas w świat tajemnic i emocji. Jesteśmy zaproszeni do odkrywania tajemniczej historii tej niezwykłej poetki, która na zawsze zostawiła ślad w sercach czytelników. Cień w cień. Za cieniem Zuzanny Ginczanki to opowieść, która wciąga, porusza i pobudza wyobraźnię. Odkryj tę niezwykłą podróż pośród słów i uczuć, gdzie szukanie staje się sensem życia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!