You are currently viewing Cztery miłości Lewis C.S.

Cztery miłości Lewis C.S.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Cztery miłości Lewis C.S.

Cztery miłości Lewis C.S
W publikacji „Cztery miłości” Clive Staples Lewis, znany z serii „Opowieści z Narnii”, przedstawia nam fascynujące rozważania na temat różnych rodzajów miłości. Autor, będący zarówno pisarzem, filozofem jak i wykładowcą uniwersyteckim, podzielił się swoją głęboką refleksją na temat przywiązania, przyjaźni, miłości erotycznej i caritas – najważniejszej formy miłości, która jest związana z miłością Boga i bliźniego.
W tej wyjątkowej książce Lewis pokazuje nam, że granice między poszczególnymi rodzajami miłości są niezwykle płynne. Przenikają one wzajemnie, a jedna forma miłości może ewoluować w drugą, otwierając nasze oczy na nasze prawdziwe cele i wartości.
„Cztery miłości” to provokująca i oryginalna opowieść o prawdziwej istocie miłości. Autor nie tylko bawi się słowami i ciekawymi ideami, ale przede wszystkim pobudza naszą wyobraźnię i skłania do refleksji nad tym, kim jesteśmy i dlaczego istniejemy.
Przekonaj się sam, jak ta książka może zmienić Twoje spojrzenie na miłość i otworzyć Ci nowe perspektywy. Wejdź w świat Clive’a Staplesa Lewisa i pozwól mu przewodniczyć Ci w podróży do odkrywania prawdziwej, głębokiej i autentycznej miłości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!