Dawno temu w Warszawie Żulczyk Jakub

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dawno temu w Warszawie Żulczyk Jakub

Dawno temu w Warszawie Żulczyk Jakub
Kontynuacja Ślepnąc od świateł
Stało się.
Świat, który znałeś, został zniszczony. Nadeszła era Groźnych i Innych, które przyniosły chaos i zagładę. Jednak to dopiero początek. Teraz musisz przestać się mazać i przygotować się na walkę.
W 2014 roku Jacek Nitecki, bohater naszej opowieści, znajduje się na lotnisku w Warszawie. Deszcz pada, a telefon dzwoni. Jacek podejmuje decyzję, która okaże się punktem zwrotnym w jego życiu. Myślał, że droga do piekła właśnie się skończyła, ale tak naprawdę dopiero się zaczęła.
Teraz jest rok 2020, Warszawa zmaga się z kolejną falą pandemii. Ludzie są uwięzieni w swoich domach, walcząc z lękiem, który ich ogarnia. W tym chaosie Marta Pazińska staje się obrończynią tych, którzy są samotni i bezbronni. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że cała stolica stała się bezbronna. Ci, którzy czaili się w cieniu przez lata, nagle pojawili się na scenie, pragnąc zdobyć władzę. Przez trupy dzieciaków, policjantów i polityków przemierzają drogę ku dominacji. Ich kroki rozbrzmiewają na chrzęszczących pod nimi kościach.
Parę lat po wydarzeniach opisanych w powieści „Ślepnąc od świateł”, bohaterowie schodzą pod powierzchnię miasta i zanurzają się w mrocznym oceanie zła. To zło jest lodowate i gęste, a tylko najodważniejsi mają szansę przetrwać tę próbę.
Podążaj za Jackiem i Martą w ich niebezpiecznej podróży przez beznadziejność i okrucieństwo. Czy odnajdą nadzieję w otchłani chaosu? Czy staną się ostatnią iskrą, która zapali płomień rewolucji? Dowiedz się tego, zagłębiając się w hipnotyzujący świat „Dawno temu w Warszawie” autorstwa Jakuba Żulczyka.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!