You are currently viewing Diabeł w głębi serca Lucyfer. Sandman Tom 4 Watters Dan Fiumara Max Fiumara Sebastian

Diabeł w głębi serca Lucyfer. Sandman Tom 4 Watters Dan Fiumara Max Fiumara Sebastian

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Diabeł w głębi serca Lucyfer. Sandman Tom 4 Watters Dan Fiumara Max Fiumara Sebastian

Diabeł w głębi serca Lucyfer. Sandman Tom 4 Watters Dan Fiumara Max Fiumara Sebastian
Czwarty i ostatni tom serii rozgrywającej się w wymyślonym przez Neila Gaimana uniwersum Sandmana. Głównym bohaterem tej opowieści jest zarówno okrutny, jak i miłosierny Lucyfer.

Niosący Światło wyrusza w dalszą wędrówkę – do krainy umarłych i do niezwykłego ogrodu Losu, starszego brata Snu. Wtedy Lucyfer ostatecznie dochodzi do wniosku, że należy coś zmienić. Coś bardzo ważnego, co wywróci całą rzeczywistość do góry nogami. Zmieni się wszystko, ale czy na lepsze i czy ten stan ma szansę się utrzymać?
Scenariusz serii tworzy specjalizujący się w horrorach brytyjski autor Dan Watters, znany z takich cykli jak „Limbo”, „The Shadow” czy „Deep Roots”. Rysunki są dziełem kilku grafików, przede wszystkim dwóch Argentyńczyków, braci Maxa i Sebastiana Fiumarów, którzy przebojem zdobyli amerykański rynek, ilustrując opowieści o superbohaterach, a także historie ze świata Hellboya czy Czarnego Młota.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!