Dom Ziemi i Krwi Księżycowe Miasto Tom 1.2 Maas Sarah J.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dom Ziemi i Krwi Księżycowe Miasto Tom 1.2 Maas Sarah J.

Dom Ziemi i Krwi Księżycowe Miasto Tom 1.2 Maas Sarah J.
Bryce nie jest już tą beztroską dziewczyną, która wydaje się mieć wszystko. Teraz to jej życie jest na krawędzi, walczy z bólem i próbuje zrozumieć, dlaczego została pozbawiona tego, co kochała najbardziej.
Wyrusza na misję, która goi zarówno jej fizyczne, jak i emocjonalne rany. Wielkie zagrożenie czyha na nią i wszystkich bliskich. Bryce musi odkryć prawdę, zanim będzie za późno. Musi odnaleźć sprawcę zbrodni i doprowadzić go przed wymiar sprawiedliwości.
Przejmując się losem bohaterki, nie możemy oderwać się od tej powieści. Sarah J. Maas w mistrzowski sposób wplata magię, intrygę i niezapomniane romansy w swoje opowieści. „Dom Ziemi i Krwi” wciąga nas w świat, w którym granice między dobrą a złą stroną stają się coraz bardziej zamazane.
Ta pełna napięcia historia porusza nasze serca i jednocześnie skłania do refleksji nad wartością przyjaźni, miłości i odwagi. Niezależnie od tego, czy jesteśmy człowiekiem czy Fae, „Dom Ziemi i Krwi” przypomina nam, że każda z nas ma w sobie siłę, by zmienić los i stawić czoła najtrudniejszym próbom.
Przygotuj się na pełną emocji podróż, która zostawi Cię bez tchu i sprawi, że z niecierpliwością będziesz czekać na kontynuację. „Księżycowe Miasto” to powieść, która podbije Twoje serce swoją głębią, zaskakującymi zwrotami akcji i niezapomnianymi postaciami. Już teraz sięgnij po ten niesamowity tom 1.2 i pozwól się porwać w świat Crescent City!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!