Katia Cmentarne love story Jadowska Aneta

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Katia Cmentarne love story Jadowska Aneta

Katia Cmentarne love story Jadowska Aneta
Wciągająca opowieść o miłości, śmierci i sprawiedliwości w tajemniczym Thornie czeka na Ciebie! Przeniknij do niezwykłego świata Katii, utalentowanej nekromantki, dla której cmentarze i zmarli są codziennością.
Jej spokojne życie nagle zostaje zaburzone, gdy postanawia wziąć udział w wyborach do Starszyzny Thornu. Jednak decyzja ta okazuje się mieć poważne konsekwencje, a Katia musi zmierzyć się z całkowitą przemianą swojej rzeczywistości. W dodatku, ktoś bezwzględnie kradnie ciała młodych dziewcząt z trumien, a jako nekromantka Katia nie może po prostu przymknąć na to oka. Zwłaszcza, gdy zagubioną wewnętrznie bogini nalega na nią, stawiając ją przed niełatwym wyborem.
Czy w tym chaosie Katia odnajdzie czas na sprawy sercowe? Przystojny i nieodolny przedsiębiorca pogrzebowy jest przekonany, że tak! Czy jednak nekromantka i przedsiębiorca mogą znaleźć wspólny język?
Ta pasjonująca historia, na wzór samej Katii, łączy w sobie ciepło i romantyzm z mrocznymi sekretami cmentarzy. Przygotuj się na emocjonującą podróż do Thornu, gdzie miłość, śmierć i walka o sprawiedliwość splatają się w niezwykły sposób.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!