You are currently viewing Dookoła świata Księga 200 zagadek Łamigłówki, zagadki logiczne, testy na spostrzegawczość Moore Dan

Dookoła świata Księga 200 zagadek Łamigłówki, zagadki logiczne, testy na spostrzegawczość Moore Dan

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dookoła świata Księga 200 zagadek Łamigłówki, zagadki logiczne, testy na spostrzegawczość Moore Dan

Dookoła świata Księga 200 zagadek Łamigłówki, zagadki logiczne, testy na spostrzegawczość Moore Dan
Dookoła świata Księga 200 zagadek to niezwykły zbiór, który pozwoli Ci przetestować swoje umiejętności obserwacji i logicznego rozumowania. Każda zagadka w tej książce została starannie przygotowana przez doświadczonego autora Dan Moore’a, który specjalizuje się w tworzeniu krzyżówek i łamigłówek.
Te inspirujące zagadki, oparte na klasycznej powieści Julesa Verne’a W 80 dni dookoła świata, przeniosą Cię w czasy dziewiętnastowieczne i pozwolą Ci poczuć atmosferę tamtego okresu. Odkryjesz fascynujące realia tamtej epoki i zagłębisz się w jej tajemnice podczas rozwiązywania tych niezwykłych zadań.
W tej książce znajdziesz różnorodne zagadki i łamigłówki, które sprawią, że Twój umysł będzie pracował na pełnych obrotach. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rozwiązywaniu zagadek, czy doświadczonym graczem, ta książka dostarczy Ci godzin rozrywki i wyzwań.
Zanurz się w fascynującym świecie Dookoła świata Księga 200 zagadek i czerp radość z rozwiązywania tych trudnych zagadek. Czy jesteś gotowy na tę przygodę?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!