You are currently viewing Duch Święty Szałanda Tomasz

Duch Święty Szałanda Tomasz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Duch Święty Szałanda Tomasz

Duch Święty Szałanda Tomasz
Zapraszam do odkrycia tajemnicy Ducha Świętego, która pozwoli Ci zanurzyć się w deszczu błogosławieństw i przemienić swoje życie.
W książce „Duch Święty Szałanda Tomasz” ksiądz Tomasz Szałanda odkrywa przed Tobą historię Ducha Świętego, tak bliską i osobistą, że staje się On Twoim prawdziwym przyjacielem. Przez przykłady oparte na księgach Starego Testamentu, autor ukazuje, jak moc Ducha Świętego prowadzi do wewnętrznej przemiany, oczyszczenia i nawrócenia.
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad swoją kondycją duchową? Czy uświadamiasz sobie, ile chaosu, bezładu i ciemności ukrytych jest w Twoim wnętrzu? Ta książka skieruje Twoją uwagę na te obszary, których dopuszczasz Stwórcę. Tylko On może dokonać tego, co niemożliwe – odmienić Cię, stworzyć z Ciebie nową, piękną osobę, żyjącą w harmonii i porządku.
Nie trać więcej czasu! Przebudź w sobie wiarę w Ducha Świętego i odkryj Jego potężne działanie w swoim życiu. Pozwól Mu zmienić Cię na lepsze, prowadzić Cię drogą do spełnienia i radości. Teraz jest najlepszy czas, by zanurzyć się w deszczu błogosławieństw Ducha Świętego.


SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!