Dziady część V Dziady, które nie spieprzają Mikołaj Kołyszko

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dziady część V Dziady, które nie spieprzają Mikołaj Kołyszko

Dziady część V Dziady, które nie spieprzają Mikołaj Kołyszko
Zapraszamy do zapoznania się z niesamowitym opowieścią „Dziady część V Dziady, które nie spieprzają” autorstwa Mikołaja Kołyszki. Ta niezwykła książka przeniesie Cię w świat tajemnic i zagadek, gdzie duchy przeszłości krążą po wsiach powiatu wiłkomierskiego.
Akcja rozpoczyna się od brutalnego morderstwa guślarza, który zostaje pochowany trzy niedziele temu. Jednakże wieś sławi się tym, że widuje się go chodzącego nocą po okolicy. Czy to tylko plotki, czy może jednak istnieje jakiś związek między
m zjawiskiem a dziwną chorobą, która dotyka mieszkańców tej okolicy, sprawiając, że padają jak muchy?
Wydawać by się mogło, że to jedynie przesądne wiejskie gadanie. Ale czy na pewno? Autor ujawnia przed czytelnikiem tajemnicze wydarzenia, które wciągną Cię w swoją intrygującą fabułę. Na przestrzeni 500 paragrafów będziesz towarzyszyć bohaterom w ich poszukiwaniach odpowiedzi na pytania: kto zabił guślarza i dlaczego? Co dręczy mieszkańców z okolic Wiłkomierza?
To nie jest kolejna przewidywalna powieść. „Dziady część V Dziady, które nie spieprzają” to prawdziwie oryginalna historia, oparta na polsko-litewskim folklorze i demonologii ludowej. Przeniesie Cię w świat magii, duchów i tajemniczych zdarzeń, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje.
Czy jesteś gotowy na fascynującą podróż w głąb nieznanych zakątków ludzkiego umysłu? Przygotuj się na rozrywkę pełną niespodziewanych zwrotów akcji i niezapomnianych emocji. „Dziady część V Dziady, które nie spieprzają” to powieść, która przeniesie Cię do innego wymiaru, gdzie rzeczywistość splata się z fantazją i każda strona przewraca Twoje dotychczasowe przekonania o rzeczywistości do góry nogami.
Rozpocznij swoją przygodę już teraz i pozwól się porwać w wir tej mrocznej i intrygującej historii. „Dziady część V Dziady, które nie spieprzają” czeka na Ciebie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!