Toń Ishbel Szatrawska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Toń  Ishbel Szatrawska

Toń Ishbel Szatrawska
Nowa książka Ishbel Szatrawskiej – Toń!
Przenieś się w czasie i odkryj tajemnice przeszłości, które ukazują współczesne problemy społeczne i kulturowe. To opowieść o wielokulturowej rodzinie związanej z dawnymi Prusami Wschodnimi, gdzie różnorodność tożsamości polskiej, mazurskiej, niemieckiej i litewskiej łączyła się od wieków.
Uwierz mi, ta książka przeniesie Cię w inny świat, pełen emocji, tajemnic i namiętności. Poznasz historię babki Janki, która przeżyła wojnę i trudne czasy, arystokratki Gudrun, a także jej ukochanego Maxa – niemieckiego chirurga. Ciotka Gertraud, syn Wolf i najmłodsza z rodziny – Alicja, antropolożka, która musi zmierzyć się z koniecznością sprzedaży rodzinnej siedziby nad Gubrem – miejsca pełnego wspomnień i tajemnic.
Ta poruszająca saga rodzinna zabierze Cię w podróż przez historię, począwszy od czasów wojny, przez katastrofę Königsbergu i Rastenburga, aż po sowiecką nawałnicę i komunistyczną Polskę, gdzie przeszłość jest tematem tabu lub jedynie wypowiadana szeptem. Ale historia bohaterów nie kończy się tam – przeniesie Cię także w czasy współczesne, w których rozgrywa się nowy dramat uchodźców.
To książka, którą naprawdę musisz przeczytać. Przenikniesz do świata emocji i konfliktów, które dotykają ludzkie serca. Odkryjesz, że nasze korzenie mogą kształtować naszą tożsamość i wpływać na naszą drogę w życiu. Czy jesteś gotowy na tę podróż? Czy jesteś gotowy na Toń?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!