You are currently viewing Dziewczyna w realu Winter Tamsin

Dziewczyna w realu Winter Tamsin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dziewczyna w realu Winter Tamsin

Dziewczyna w realu Winter Tamsin
Żyjesz w świecie, w którym każdy twój krok jest oglądany przez setki internautów? To niezwykle brutalne doświadczenie, zwłaszcza dla nastolatków jak Eva.
Eva ma zaledwie 13 lat, influencerowych rodziców i własny kanał na YouTube. Jednak w rzeczywistości to nie ona decyduje o tym, co się dzieje. To rodzice ustalają reguły gry. Już od urodzenia wybierają produkty do promowania, podpisują umowy z sponsorami i kontrolują jej harmonogram dnia. Nawet najbardziej prywatne momenty z jej życia są wystawiane na sprzedaż bez najmniejszego skrupułu. A co gorsza, to właśnie te „ważne” i kontrowersyjne tematy przyciągają największą uwagę i zgarniają kolejnych subskrybentów.
Eva doskonale zna uczucie wstydu i zażenowania. Codziennie musi stawić czoła szykanom ze strony kolegów ze szkoły, którzy szerzą kompromitujące vlogi na temat jej pryszczy, trudności dojrzewania oraz nawet pierwszej miesiączki! Kiedy jeden z tych filmów staje się hitem, dziewczyna postanawia: DOŚĆ! Jest gotowa pójść na wszystko, aby zakończyć emisję kanału „Wszystko o Evie” raz na zawsze.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!