To nie mój problem Ciara Smyth

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - To nie mój problem Ciara Smyth

To nie mój problem Ciara Smyth
Z humorem i urokiem przybywa nam nowa powieść, której lektura jest absolutnie niezbędna dla wszystkich fanek Becky Albertalli – pisze Ashley Poston, autorka bestsellerowej „Geekerelli”.
Aideen ma dar rozwiązywania problemów, ale niestety nie potrafi poradzić sobie z własnymi. Jej najlepsza przyjaciółka zdaje się oddalać, problemy w domu narastają, a do tego doszły jeszcze kłopoty na WF-ie, których już tak trudno uniknąć. Ale czy ktokolwiek powiedział, że bycie nastolatką jest łatwe?
Pewnego dnia Aideen wpada na Meabh Kowalską w szkolnej szatni. Ta wzorowa uczennica, zmęczona lawiną obowiązków, poszukuje sposobu na złagodzenie ich ciężaru. I tu wkracza Aideen, gotowa jej pomóc. Zgadza się spełnić prośbę Meabh, która marzy o odwołanych zajęciach, i rzuca ją ze schodów. Jedna skręcona kostka pomoże ukryć przed nauczycielami jej nieobecność.
Tak rozpoczyna się nieoficjalny „biznes” Aideen. Pomaga kolejnym osobom, ale w międzyczasie sama pogrąża się w nowych tarapatach – tym razem sercowych. Kiedy jej życie staje się jeszcze bardziej skomplikowane, Aideen musi stanąć twarzą w twarz z pytaniem: Kto pomoże dziewczynie, która zawsze pomagała innym?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!