You are currently viewing Egipt Kairskie życie polskiej muzułmanki Aleksandra Helail

Egipt Kairskie życie polskiej muzułmanki Aleksandra Helail

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Egipt Kairskie życie polskiej muzułmanki Aleksandra Helail

Egipt Kairskie życie polskiej muzułmanki Aleksandra Helail
„Egipt. Kairskie życie polskiej muzułmanki”

„Egipt. Kairskie życie polskiej muzułmanki” to opowieść kobiety, która z odwagą i pełną świadomością bierze życie w swoje dłonie i udaje się w pogoń za marzeniami. W wielomilionowej metropolii Polka odnajduje miłość swojego życia i niedługo potem staje się częścią egipskiej rodziny.

To opowieść o kobietach i mężczyznach, którzy skrywają swe pragnienia i potajemnie spotykają się, by pobyć ze sobą sam na sam. O miłości, która nie ma prawa istnieć między osobami pochodzącymi z różnych warstw społecznych. Jest to wreszcie reportaż o społeczności, dla której rodzina stanowi najwyższą wartość, a celebrowanie życia w gronie najbliższych i przy wtórze skocznej arabskiej muzyki jest najlepszą formą spędzania wolnego czasu.

Odkryj tajemnice i piękno Egiptu, jakiego nie zobaczysz w wakacyjnym folderze!

„Egipt nie jest taki sam dla wszystkich. Nasz osąd zależy od okoliczności i środowiska, w jakim się znajdujemy. Autorka, mimo że opowiada o Egipcie jako osoba uprzywilejowana, uświadamia nam, że życie w tym kraju wygląda zupełnie inaczej dla różnych warstw egipskiego społeczeństwa. Jej wiarygodna i przekonująca narracja odkrywa nowe oblicza fascynującego Egiptu.”
Kamil Zachert, autor bloga Polski Egipcjanin, promotor kultury egipskiej

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!