You are currently viewing Gem set mecz Tajemna broń światowych mistrzów tenisa Hodgkinson Mark

Gem set mecz Tajemna broń światowych mistrzów tenisa Hodgkinson Mark

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Gem set mecz Tajemna broń światowych mistrzów tenisa Hodgkinson Mark

Gem set mecz Tajemna broń światowych mistrzów tenisa Hodgkinson Mark
Jeśli pragniesz doskonalić swoje umiejętności w tenisie i odkrywać tajniki tego pięknego sportu, to nie możesz przegapić książki „Gem, set, mecz” autorstwa Marka Hodgkinsona.
Ta wyjątkowa publikacja stanowi niezwykły zbiór wskazówek od najlepszych zawodników i trenerów na świecie. Ujawnione zostają sekrety gry Maria Szarapowej, Andy’ego Murraya, Venus i Sereny Williams, czy Grigora Dimitrowa. Dodatkowo, do światowej elity dołączają trenerzy takich mistrzów jak Toni Nadal czy Patrick Mouratoglou, którzy podzielą się swoimi cennymi przemyśleniami.
W tej książce znajdziesz także niezwykłe rady pani Lynette Federer, matki Rogera, która zdradzi sekrety bycia doskonałym rodzicem w świecie tenisa. Wskazówki od trenerów przygotowania fizycznego, jak Gil Reyes czy Robert Lansdorp, pomogą Ci w ulepszaniu formy i zwiększeniu siły.
Nie ma lepszego sposobu na podniesienie swojego poziomu gry w tenisa niż korzystanie z mądrości i doświadczenia tych najwybitniejszych graczy i trenerów na świecie. Weź udział w tej niezwykłej podróży i odkryj tajemnice tenisowego sukcesu!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!