Hiszpański w tłumaczeniach Słownictwo Część 2 Poziom B1-B2 Magdalena Filak

Hiszpański w tłumaczeniach Słownictwo Część 2 Poziom B1-B2 Magdalena Filak

Chcesz podszkolić swój hiszpański i opanować słownictwo na poziomie B1-B2? Ucz się nowych zwrotów i zapamiętuj słówka dzięki praktycznej metodzie “w tłumaczeniach”!

W książce “Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo, cz. 2” znajdziesz 50 tematów z listami słówek oraz setki zdań i wyrażeń z języka codziennego, które wyćwiczysz poprzez tłumaczenie. Zawarliśmy w niej słownictwo związane między innymi z: przyrodą, motoryzacją, podróżami, zawodami, kosmetykami, potrawami i kuchnią, cechami charakteru oraz ze sportem.

Praktyczne wskazówki leksykalne, synonimy, popularne idiomy oraz informacje na temat często popełnianych błędów pomogą Ci konstruować poprawne wypowiedzi i wzbogacą zasób Twojego słownictwa. Dołączone testy pozwolą Ci natomiast sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić przyswojony materiał.

Do podręcznika przygotowany został ponad 7-godzinny kurs audio ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora. Ułatwi Ci on doskonalenie wymowy i rozumienia ze słuchu. Nagrania możesz pobrać ze strony internetowej.

Dzięki “Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo, cz. 2”:

  • nauczysz się wielu przydatnych słów na poziomie średnio zaawansowanym,
  • razem z hiszpańskim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz nowe wyrazy,
  • poznasz praktyczne wyrażenia i nowe zwroty oraz zaczniesz używać je w odpowiednim kontekście.

To idealna pozycja do samodzielnej nauki. Może stać się również uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych lub zajęć w szkole oraz pomóc w przygotowaniu do egzaminów i matury.

Leave a Reply