I Wanna Fall Bright Side Aleksandra Nil

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - I Wanna Fall Bright Side Aleksandra Nil

I Wanna Fall Bright Side Aleksandra Nil
Lea Shelton, marząc o wolności od kontrolującej matki, wyrusza na studia do Nowego Orleanu razem z bratem bliźniakiem i najlepszą przyjaciółką. Tam poznaje Raise’a – chłopaka, który jest znanym kierowcą i jest nazywany Królem Nowego Orleanu. Wkrótce Lei udostępnia swoje mieszkanie w akademiku, dzięki czemu mają więcej okazji, aby się lepiej poznać.
Raise wprowadza Lei do swojego świata samochodów i emocjonujących wyścigów, jednocześnie budząc w niej miłość do tego ekscytującego stylu życia. Jednak pewna tajemnica, którą Raise trzymał w ukryciu, wkrótce wychodzi na jaw, stawiając ich związek pod znakiem zapytania.
„I Wanna Fall Bright Side” to pasjonująca historia o młodych ludziach, którzy odkrywają swoje pasje i poznają miłość, jednocześnie stawiając czoła trudnościom, jakie przynosi życie. Ta książka pełna jest emocji, przygód i niebezpieczeństw, które przeniosą Cię w świat ulicznych wyścigów w Nowym Orleanie.
Zwrot „I Wanna Fall Bright Side” to obietnica niezapomnianej podróży przez emocje i zagrożenia, które przynosi miłość i pasja. Przeżyj przygodę razem z Leą i Raise’em, którzy będą musieli stawić czoła przeciwnościom, aby osiągnąć swoje marzenia. Ta książka jest przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich czytelników, a jej treści wciągną Cię i nie pozwolą oderwać się od lektury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!