Imperium burz Szklany tron Tom 5 Maas Sarah J.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Imperium burz Szklany tron Tom 5 Maas Sarah J.

Imperium burz Szklany tron Tom 5 Maas Sarah J.
W powieści „Imperium burz”, piątym tomie bestsellerowej serii „Szklany tron” autorstwa Sarah J. Maas, nad Erileą zbiera się burza. Erawan, zły władca, gromadzi swoje mroczne siły, gotowy zadać światu ostateczny cios. Ale Aelin Galathynius nie zamierza stać bezczynnie. Ona stanie do walki, gotowa bronić swojego królestwa i najbliższych.
Dla Aelin ta walka to dopiero początek jej drogi do tronu Terrasenu. Młoda królowa odkrywa swoje dziedzictwo i coraz bardziej opanowuje swoją magiczną moc, przekonując się, jak potężny jest ogień płonący w jej żyłach.
Jednak Aelin zdaje sobie sprawę, że pojedynkowi z Erawanem nie sprosta sama. Musi znaleźć sojuszników, którzy stawią się u jej boku. Przy niej są lojalni przyjaciele i ukochany Rowan, ale w obliczu potęgi Erawana to wciąż za mało. Nadeszła chwila, by poszukać wsparcia. Kto odpowiedzi na wezwanie królowej Terrasenu?
Dla Aelin nie ma już odwrotu. Świat, który zna, pogrąża się w ciemnościach, a jej wrogowie otaczają ją z każdej strony. Nie tylko musi stawić czoła Erawanowi, ale również zmierzyć się z bezlitosną królową Fae, która wydaje się mieć własne plany dotyczące Aelin… W takiej grze o wysoką stawkę, czasami trzeba poświęcić najcenniejsze rzeczy. Czy jednak cena zwycięstwa okaże się zbyt wysoka?
„Imperium burz” to piąty tom niezwykle popularnej serii „Szklany tron”, którą pokochały miliony czytelników na całym świecie.
Prawa do adaptacji powieści „Szklany tron” już zostały wykupione przez studio Mark Gordon Company, odpowiedzialne m.in. za „Ray Donovan” i „Grey’s Anatomy”. Prace nad serialową adaptacją powierzono Markowi Gordonowi i jego zespołowi. Natomiast scenariusz napisze utalentowana Kira Snyder, a pierwszy odcinek poprowadzi dyrektor Anna Foerster.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!