Królowa Cieni Szklany tron Tom 4 Maas Sarah J.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Królowa Cieni Szklany tron Tom 4 Maas Sarah J.

Królowa Cieni Szklany tron Tom 4 Maas Sarah J.
W „Królowej Cieni: Szklanym tronie” autorstwa Sarah J. Maas, powracająca Aelin Ogniste Serce staje do walki o wszystko, co dla niej ważne. Jej misja to pomsta za utraconych bliskich, odzyskanie tronu i konfrontacja z demonami przeszłości. Ale jej celem jest także ochrona tych, którzy pozostali przy niej.
Celaena Sardothien, przydarzyły się same straty – straciła rodziców, ukochanego Sama i przyjaciółkę Nehemię. Ale teraz nadszedł czas, aby wreszcie się zemścić. Kiedyś była zabójczynią Adarlanu, teraz jest Aelin Ognistym Sercem, królową podbitego Terrasenu. Powraca do swojej ojczyzny, aby ukarać tych, którzy zrujnowali jej życie, odzyskać swoje dziedzictwo i stanąć oko w oko z duchami przeszłości. Ale przede wszystkim chce chronić swoich najbliższych.
W Adarlanie Aelin jest pozbawiona swojej magicznej zdolności kontroli nad ogniem, ale ma wiernych sprzymierzeńców – kuzyna Aediona, Chaola, Lysandrę i przede wszystkim Rowana. Rowana, walecznego księcia wojownika Fae, który jest jej bratnią duszą. Początkowo towarzyszy im głęboka więź przyjaźni, ale pojawiają się też coraz silniejsze uczucia między nimi.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!