Jeszcze raz przebacz Aleksandra Muraszka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jeszcze raz przebacz Aleksandra Muraszka

Jeszcze raz przebacz Aleksandra Muraszka
W „Jeszcze raz przebacz” autorka zabiera nas w emocjonującą podróż, gdzie zaufanie zostaje zawiedzione, a serce jest wystawione na bolesne doświadczenia. Główna bohaterka, Ellie, ponownie znajduje się na dnie, zmaga się z problemami, które powróciły po spotkaniu z Asherem. Samotność i przygnębiająca rzeczywistość przytłaczają ją, a każdy element przypominający o nim powoduje żal i rozpacz. Czy można znaleźć przebaczenie i odbudować zaufanie, gdy wszystko zdaje się być bezużyteczne?
Asher, drugi główny bohater, także boryka się z wyrzutami sumienia i tęsknotą za Ellie. Chociaż pragnie wrócić do niej, obawia się, że nie otrzyma wybaczenia. Jednak kiedy w końcu podejmuje decyzję, jego przeszłość ponownie go goni, wprowadzając chaos do jego życia.
Opowieść ta nie tylko skupia się na losach Ellie i Ashera, ale również na Ayle – dziewczynie z trudną przeszłością, która desperacko szuka ratunku dla swojej chorej matki. Każdy z bohaterów musi zmierzyć się z własnymi potworami i odnaleźć siłę w przebaczeniu.
„Jeszcze raz przebacz” to druga część trzymającej w napięciu trylogii, która porusza ważne tematy takie jak zaufanie, przebaczenie i nadzieja. Czy bohaterowie będą w stanie znaleźć drogę do szczęścia, gdy nadzieja wydaje się być na granicy śmierci? Przekonaj się sam, sięgając po tę pasjonującą powieść Aleksandry Muraszki.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!