Kłamca 2.5. Machinomachia + gra (komplet) – Jakub Ćwiek

Kłamca 2.5. Machinomachia + gra komplet 191x300 - Kłamca 2.5. Machinomachia + gra (komplet) - Jakub ĆwiekNiepublikowane dotąd opowiadania o Kłamcy i fantastyczna gra karciana w atrakcyjnej cenie

Jakub Ćwiek w Machinomachii wraca do sprawdzonej formy opowiadań, które fabularnie umiejscowione są tuż po drugim tomie serii – Bogu marnotrawnym. Fani twórczości Ćwieka mogą świętować podwójnie: znane im postaci z uniwersum Kłamcy ożyją raz jeszcze dzięki Robertowi Sienickiemu i grupie Lans Macabre w profesjonalnej grze karcianej, zatytułowanej Kłamcianka.

KŁAMCA 2.5: MACHINOMACHIA
Loki wykorzystywany przez anioły do prostych, nieangażujących go zadań za marną wypłatę nareszcie ma okazję rozwinąć skrzydła. Co się jednak wydarzy, gdy naprzeciw Kłamcy stanie bóg, który jak nikt wcześniej wie, jak wykorzystać… technikę przyszłości? I to w skali makro!

Zupełnie nowe opowieści o Lokim – cynglu aniołów znakomicie uzupełniają luki w jego dotychczasowej historii.

Dowiedz się, co robił Kłamca, gdy byłeś przekonany, że odpoczywał na plaży z drinkiem.

KŁAMCIANKA TOWARZYSKA
W świecie Kłamcy bogowie, anioły i demony, istoty z mitów i legend chodzą pośród nas. Kłamcianka jest grą karcianą symulującą starcie tych potężnych istot w walce o niebagatelną stawkę – anielskie pióra.

Postaci z uniwersum stworzonego przez Jakuba Ćwieka, dziesiątki unikalnych umiejętności, specjalne karty stawiające rozgrywkę na głowie i mnóstwo śmiechu! Sprawdź, czy jesteś wystarczająco sprytny. I uważaj na Kłamcę.

Najważniejsze informacje o grze:
* na kartach znajdują się fikcyjne postaci znane z książek Jakuba Ćwieka;
* unikalny system gry opracowany z udziałem autora;
* gra stworzona i przetestowana przez profesjonalistów;
* dwie pełne talie (110 kolorowych kart z oryginalnymi grafikami);
* całość zapakowana w etui – grę można mieć zawsze przy sobie!

Leave a Reply