Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie – aspekty prawne

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawne

kurs jak wdrozyc prace zdalna   aspekty prawne - Kurs Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie - aspekty prawneJak wdrożyć pracę zdalną w firmie – aspekty prawne
Wprowadzenie
Czy chciałbyś dowiedzieć się, jak wdrożyć pracę zdalną w Twojej firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami? Nasz kurs online “Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie – aspekty prawne” jest doskonałym źródłem wiedzy dla wszystkich pracodawców i menedżerów, którzy szukają jasnych wytycznych dotyczących pracy zdalnej.
Spis Treści
Definicja pracy zdalnej
Miejsce wykonywania pracy zdalnej
Czas pracy zdalnej
Moment uzgodnienia pracy zdalnej
Polecenie wykonywania pracy zdalnej
Uzgodnienie pracy zdalnej
Wniosek o przywrócenie poprzednich warunków pracy
Gdzie ustalamy zasady pracy zdalnej
Zakres obowiązku ustalenia zasad pracy zdalnej
Zapewnienie narzędzi do pracy zdalnej
Obowiązek pokrywania kosztów pracy zdalnej
Bezpieczeństwo danych przy pracy zdalnej
BHP przy pracy zdalnej
Wypadek przy pracy zdalnej
Inne szczególne obowiązki pracodawcy
Uprawnienia kontrolne przy pracy zdalnej
Konsekwencje nieprawidłowości stwierdzonych podczas kontroli
Praca zdalna okazjonalna
Dokumenty potrzebne do wdrożenia pracy zdalnej
Na początku naszego kursu przedstawimy Ci precyzyjną definicję pracy zdalnej, abyś mógł zrozumieć, co tak naprawdę oznacza ten termin. Będziesz miał okazję dowiedzieć się, jakie są różnice między pracą zdalną a innymi rodzajami pracy.
W kolejnym module omówimy kwestię miejsca wykonywania pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie wymagania musi spełniać miejsce pracy zdalnej i jak je dostosować do swoich potrzeb.
Trzeci moduł poświęcony jest czasowi pracy zdalnej. Zobaczysz, jak ustalać czas pracy dla pracowników zdalnych i jak monitorować ich godziny pracy.
Kolejny moduł dotyczy momentu uzgodnienia pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie formalności należy dopełnić przed rozpoczęciem pracy zdalnej i jakie dokumenty powinny być podpisane.
W tym module omówimy szczegóły dotyczące polecenia wykonywania pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie są Twoje obowiązki wobec pracownika wykonującego pracę zdalną i jakie dokumenty powinieneś dostarczyć.
W kolejnym module przedstawimy Ci proces uzgadniania pracy zdalnej. Będziesz wiedział, jak ustalać warunki pracy zdalnej i jakie kwestie powinny być uwzględniane w umowie.
Następnie omówimy procedurę wnioskowania o przywrócenie poprzednich warunków pracy, gdy pracownik korzystający z pracy zdalnej zdecyduje się na powrót do pracy w biurze.
W kolejnym module dowiesz się, gdzie należy ustalać zasady pracy zdalnej. Przedstawimy Ci różne metody ustalania zasad i pokażemy Ci, które z nich są najbardziej skuteczne.
W tym module omówimy zakres obowiązku ustalania zasad pracy zdalnej. Dowiesz się, na jakie aspekty powinieneś zwrócić szczególną uwagę i jak precyzyjnie określić te zasady.
Kolejny moduł poświęcony jest zapewnieniu narzędzi do pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie narzędzia powinny być dostępne dla pracownika i jak dbać o ich niezawodność.
W kolejnym module omówimy obowiązek pokrywania kosztów pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie koszty powinien ponosić pracodawca i jakie dokumenty powinny być dostarczone w celu ich zwrotu.
Następnie omówimy kwestię bezpieczeństwa danych przy pracy zdalnej. Dowiesz się, jak chronić poufne informacje i jak minimalizować ryzyko naruszenia bezpieczeństwa.
W tym module przedstawimy Ci przepisy dotyczące BHP przy pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie środki bezpieczeństwa należy zastosować i jakich ryzyk należy się wystrzegać.
Kolejny moduł poświęcony jest wypadkom przy pracy zdalnej. Przedstawimy Ci procedury postępowania w przypadku wypadku oraz jakie dokumenty należy zgłosić w razie potrzeby.
W kolejnym module omówimy inne szczególne obowiązki pracodawcy związane z pracą zdalną. Dowiesz się, jakie dodatkowe zadania powinieneś wykonać, aby zagwarantować płynne funkcjonowanie pracy zdalnej.
Kolejny moduł dotyczy uprawnień kontrolnych przy pracy zdalnej. Dowiesz się, jakie narzędzia i metody można stosować do kontroli pracowników zdalnych i jak zachować równowagę między prywatnością a efektywnością.
W tym module omówimy konsekwencje nieprawidłowości stwierdzonych podczas kontroli. Dowiesz się, jak reagować na nieprawidłowości i jakie kary mogą być nałożone na pracowników.
Następnie przedstawimy Ci pojęcie pracy zdalnej okazjonalnej. Dowiesz się, jak odróżnić pracę zdalną od pracy stałej i jakie są różnice w prawach i obowiązkach pracownika.
Na zakończenie kursu omówimy niezbędne dokumenty potrzebne do wdrożenia pracy zdalnej. Będziesz wiedział, jakie umowy i formularze należy sporządzić oraz jakie dokumenty przechowywać w celu zapewnienia zgodności prawnej.
Zapewniamy Ci kompleksowe i aktualne informacje na temat wdrażania pracy zdalnej w Twojej firmie. Nasz kurs online “Jak wdrożyć pracę zdalną w firmie – aspekty prawne” to idealne rozwiązanie na Twoje potrzeby. Zdobądź wiedzę i zyskaj pewność w dziedzinie pracy zdalnej!

ZOBACZ>>>

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI?

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!