Kurs Visual Studio Code

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Kurs Visual Studio Code

Kurs Visual Studio Code

Zacznij używać nowoczesnego edytora stworzonego specjalnie dla webdeveloperów

Visual Studio Code to nowoczesny edytor do pracy z kodem, który nie tylko znacząco ułatwi Twoją pracę, ale również jest funkcjonalny, a przy tym darmowy!
Deweloperzy tacy jak Ty dzięki Visual Studio Code pracują wydajnie, sprawnie i mądrze, znacznie ułatwiając sobie wszystkie etapy pracy. Dzieje się tak między innymi dzięki intuicyjnemu, prostemu i przejrzystemu interfejsowi tego programu. Visual Studio Code wspiera zaraz po instalacji takie języki jak HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, JSON, a inne dodajesz w kilka sekund. Kolejne zalety to Wbudowany Git, Terminal oraz Debugger.
Łatwo będzie Ci się przesiąść z innego edytora, ponieważ możesz ze swojego starego dodać skróty do Visual Studio Code! Kolejna rzecz to Emmet, czyli narzędzie, które niesamowicie przyspiesza pisanie kodu HTML, CSS. Jedną prostą linijkę możesz błyskawicznie zamienić na gotowy kod z rozbudowaną strukturą znaczników.
Edytor posiada wyszukiwarkę oraz instalator wtyczek, dzięki którym każde z tysięcy rozszerzeń również pobierzesz w kilka sekund. Daje to niesamowite możliwości Visual Studio Code!
Kurs „Visual Studio Code” w prosty i przyjemny sposób nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o obsłudze tego programu.

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.